واتر جت

واترجت یکی از ساده ترین راه ها برای نماشویی ساختمان می باشد. این وسیله قادر به ارزیابی میزان آلودگی یا دیوار نویسی است. بنابراین می تواند سطح صحیح نظافت را ارائه دهد. خواص تجاری و خانگی می توانند از واتر جت بسیار سود ببرند.

برای نماشویی فقط به یک تمیز کردن سریع نیاز دارید یا به دنبال شستشوی شدیدتری هستید. در اینجا واترجت به کمک شما می آید که یکی از وسایل مهم در کار در ارتفاع می باشد.

اگر در تلاش برای مقابله با چربی ، لجن ، ماسه یا هر نوع دیگر هستید ، ما راه حل آن را داریم. خدمات پرتاب آب با فشار بالا می تواند به تخفیف انسداد خط تخلیه تجاری کمک کرده و مناطق داخلی و خارجی را تمیز ، و آماده برای استفاده کند.

پرش با فشار آب چه مزایایی دارد؟

پرتاب آب با فشار بالا روشی کارآمد ، مقرون به صرفه و ایمن از نظر محیط زیست برای تمیز کردن زهکش ها و مناطق آلوده به خاک است. حتی سخت ترین انسداد و تجمع را می توان با استفاده از تکنیک های مدرن پرتاب آب درمان کرد ، در پایان زباله هایی که پاک می کنیم با خیال راحت از بین می روند.

واترجت

نمونه هایی از کارهای معمولی و مکرر  واتر جت عبارتند از :

  • کارهای تمیز کردن عمومی مانند تمیز کردن قطعات ماشین ، اجزای مهندسی فرآیند ، ظروف حمل و نقل ، شیرآلات و غیره
  • تمیز کردن سطوح فنی و سطوح موثر بر روند
  • حذف پوشش ها و لایه های رنگ روی سازه ها و تجهیزات فنی
  • تخریب سطوح فولادی
  • حذف مواد سوخته ، به عنوان مثال به دلیل درجه حرارت با فرآیند بالا یا کار جوشکاری
  • تمیز کردن سریع ، موثر و اقتصادی با آب
  • تمیز کردن فشار بسیار بالا برای سطوح و مواد مختلف

فواید واترجت

تمیز کردن با فشار بالا آب می تواند برای طیف گسترده ای از سطوح و مواد استفاده شود. راندمان کاری بالا و در عین حال سطح بالایی از ایمنی برای اپراتور با ابزار و لوازم جانبی نوآورانه آب حاصل می شود. مواد محلول در آب مانند روغن ها ، پراکندگی ها یا رنگ های معدنی و همچنین رسوبات سرسختانه در اثر فشار زیاد آب شکسته ، شل و منتقل می شوند.

سطوح سخت و ناهموار را نیز می توان با آب پر فشار تمیز کرد. تمیز کردن واترجت هیچ گونه گرد و غباری ایجاد نمی کند و همچنین در تهیه و دفع مواد جت صرفه جویی می کند. این امر به طور کلی از فشارهای مرتبط که توسط کاربر ، سطح و محیط زیست تحمل می شوند جلوگیری می کند. از آنجا که فقط از آب خالص استفاده می شود ، مواد حذف شده به راحتی فیلتر می شوند. هیچ اسید باقیمانده ، قلیایی یا حلال دیگری وجود ندارد که باید دفع شود. در مجموع ، مواد استفاده شده ، مقادیر زباله و هزینه ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

از واتر جت می توان برای استفاده در برنامه های ضد انفجار استفاده کرد زیرا هیچ جرقه پرواز وجود ندارد. قطعاتی که باید در چنین مناطقی تمیز شوند. نباید برداشته شوند و می توان آنها را مستقیماً در محل تمیز کرد.

می تواند سازگار با محیط زیست باشد

جهان در حال انجام روش های آگاهانه از نظر محیط زیست برای انجام همه فعالیت های ما است . شست و شو با واتر جت نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین ، منطقی است که ایده شست و شو ، به دلیل هدر رفتن آب موجود ، برای مصرف کننده با آگاهی از محیط زیست دلهره آور است. اما هرگز نترس! بسیاری از شرکت های تحت فشار شست و شو گزینه های سازگار با محیط زیست را هنگام ارائه خدمات ارائه می دهند.

علاوه بر این ، اگر به طور مرتب با استفاده از این روش های سازگار با محیط زیست خانه خود را بشویید ، رسوب زیادی ایجاد نمی کنید ، به این معنی که تمیز کردن آب کمتری خواهد داشت.

به راحتی می توان از شستشوی تحت فشار به عنوان اتلاف آب غیرضروری چشم پوشی کرد. اما تمیز نگه داشتن فضای بیرونی خانه شما فواید زیادی دارد. به همین دلیل ، بهتر است یک شرکت محیط زیست برای شستشو با واتر جت پیدا کنید.

واترجت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیر - 09199722812